Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elmenni a Babamama...

Érdemes elmenni a Babamama expóra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Ha mindent megvennél, amit ajánlanak az ilyen "trendi" helyeken, akkor az ország nemzeti vagyona is kevés. És a végén fel fogod tenni bontatlanul a vaterára, mert annyira értelmetlen. Ráadásul az ilyen helyek nem is olcsóak, mivel főként az új termékeket kínálják, miközben kifutó színben, vagy használtan is tökéletes lenne, tizedannyi áron.
2009. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg jó!!! a barátnőm mindig megy, én még sajna nem jutottam el sose, de mindig vetetek valami jó dolgot vele. és nem is drága, egyáltalán. vagy 200-300 ért drága a bady, igaz használt de legalább látod kitől van, és mennyire is használt mint ha a vaterán vagy teszen vásárolnál... miruhákat és játékokat veszünk ott.

Ja, és vagy 1 hónapja volt, akkor azt a fisher price ugráló zebrát vette meg használtan, semmi baja 9000.-ért. újonnan 18-20 000!!!

2009. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen érdemes!Én is voltam tavaly /mentem verni a pi...mat/!

Idén nem érek oda,sajna!

Sok érdekes dolog van,a gyerek is imádja! Ez egy kiállítás is ahol meg lehet nézni az új dolgokat,előadások vannak!

2009. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igenis érdemes, nagyon jó kikapcsolódás és olcsóbbam lehet mindent megvenni.
2009. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. nov. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!