Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok kenyeret a...

Mikortól adtatok kenyeret a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy éves kora után adtam neki először kenyeret,de előtte 9-10 hónaposan a kiflicsücskét,már odaadtam neki rágcsálásra.
2009. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most 10 hós a kislányom és szinte sír érte. Együtt szoktunk mindig enni, és ha látja hogy azt eszem mindig kéri. Én meg megsajnálom és adok neki. Olyan jó ízűen eszi. Remélem nem lesz tőle baja.
2009. nov. 6. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hósan adtam,most 8 hónapos,és uzsonnára kenyeret kap valamivel.Semmi baja sem lesz tőle!
2009. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyém is kap,8 honapos,nagyon szereti,semmi baja nem lett töle!
2009. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:27-es vagyok.Én azért adtam egy éves kora után csak kenyeret,mert a védőnő folyamatosan azt sulykolta belém,hogy liszt allergiája lehet ha olyan korán adok neki.

Ezért csak kifli csücskét kapott.

2009. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos kislányom 2hete vacsorára kizárólag kenyeret hajlandó enni. Alig bírom már kitalálni, mivel. Hol vajjal, hogy a tojássárgáját keverem ki pici vajjal, hol tojássárgájából csinálok rántottát, vagy joghurtba mártogatjuk.
2009. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is azt mondta a védőnő, hogy tejterméket, kenyeret csak 1 éve kora után szabad adni neki. Én reggelire adok neki kenyeret vajjal.
2009. nov. 6. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom és imádja a kenyeret! Az az egyik kedvence. Már 2 hónapja kapja. Néha én sem tudom mivel adjam neki már :).
2009. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisifam 7 hónapos kora óta kap kenyeret. Imádja. Szerintem ellenne csak kenyéren :-)

Amúgy a gluténtartalmú ételeket is ajánlott más sokkal hamarabb bevezetni, mint 1 év. Sokan azt mondják, hogy már 14-16 hetes kortól lehet, sokak szerint pedig 6 hónapos kortól.

Tejtermékekről: sajtot, joghurtot és túrót már 8 hónapos kortól be lehet vezetni.

Érdemes megnézni a baba eü kiskönyvében található táblázatot is.

2009. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!