Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom honapos kislanyom ma...

Harom honapos kislanyom ma szinte egesz nap aludt, remelem nincs baja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Kilenckor kelt ma reggel,delig fenn volt,aztan egy oratol aludt negyig,felebredt,szopizott ot percet majd visszaaludt.Otkor evett rendesen,most megint alszik...
2009. nov. 6. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az idő ütötte ki.
2009. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát legszívesebben ebben a pocsék időben ma én is egész nap csak aludtam volna. szóval ha nem látsz rajta semmi furát, nem lázas akkor ne aggódj. 27km
2009. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek 4 hónaposak múltak, és az egyikük szintén szinte végigaludta az egész napot. Reggel fél 6-kor kelt, evett majd visszaaltattam és egészen délig aludt, sőt még lehet tovább is, de akkor már felébresztettem, hogy egyen már legalább. Evés után fenn volt kb. 1,5 órát utána újra aludt, 5 körül felkelt, megint evett és 6-kor már együtt sírtak mind a hárman, hogy álmosak, vigyem már be őket aludni. A másik két lány is elég sokat aludt, de ez rekord volt. Amúgy mosolygós volt, amikor fenn volt, szóval nem hinném, hogy baja lenne. Szerintem is inkább az idő miatt. Remélem, az éjszakába nem rondít bele ez a dolog.
2009. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!