Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez az áldatlan...

Meddig tart ez az áldatlan állapot?

Figyelt kérdés
Már végkimerülést és idegösszeroppanást kapok lassan, két hónapja nem aludtam, mert 8 hósom fogzik. Van már 3 foga és csak jönnek az újabbak. Már mindent kipróbáltam (viburcol, chamomilla, dentinox, dologél, hűtőrágóka, nurofen), de csak visít éjjel. Óránkét kel, de az ölemben visszaalszik, de abban a pillanatban mikor leteszem már bőg. Teljesen kivagyunk, lehet hogy szeparációs szorongás ez már? De akkor nem értem, hogy ha közénk vesszük akkor miért nem alszik (már ezt is megtettem, feladva az elveinket). Segítsetek, kérlek!
2009. nov. 6. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nappal mennyit alszik? Lehet, hogy túlságosan kipiheni magát nappal és éjszaka szorakoztatni akarja magát veletek?!

Nem lehet, hogy szomjas, vagy valamire felriad és ezért nem alszik vissza?

Hát sokat nem tudtam segíteni, de ha ezeket végig gondoljátok, hát ha van valami megoldás az alvásra!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gratula a babykhez!

Sajnos nem ez lesz ab ja, mert nappal is max. 1 órát alszik, sajnos

Próbáltam már itatni, nem kellett, figyeltem a hőmérsékletet, már mindent. jaj annyira nem bírom már...

azért köszönöm

2009. nov. 6. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A füle nem fáj? Nekem középfülgyulladása volt a lányomnak, nem volt más tünet, láza sem! Nem aludt, visított.
2009. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szopizik még vagy tápszeres? Nálunk is hasonló volt a helyzet, de nem ennyire durva. Én vettem milupa jó éjt tápszert, abból 240 ml víz + 8 kanál tápszer, s ettől nyugi van, előtte csak 210 víz és7 kanál kaját adtam neki. Tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de próbáld meg a kiságyban megitatni, hátha úgy alszik.
2009. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a füle biztos nem, mert szinte hetente nézi neki dokinéni

amúgy anyatejes, lehet éhes lenne? de cicizni sem akar. lehet nem olyan tápláló már neki, mert szívni szívja.

van itthon tápszer, ma megpróbálom. köszi

2009. nov. 6. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi felváltva altatjuk a hasunkon. Megnyugtatja szívhang. De így legalább tudunk piheni mind a hárman.
2009. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

éhség nem jött be... sajnos :-(

A hasunkon meg már régóta nem fér el, sajnos :-) Azért köszi neked is.

2009. nov. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!