Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerek mellett hogy oldja´t...

Kisgyerek mellett hogy oldja´tok meg a szoptatást? Amig a baba szopik a nagy tesó (24 hós lessz) nem ugrál rajtatok? Nem nyafog addíg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk 22 hó különbség van. nagyon nehéz volt csendben tartani. sokszor kértem a nagymami segítségét. de szép lassan egymáshoz szoktunk. a kicsi is a hangzavarhoz, a nagy is ahhoz, h türelmes legyen. most már a kicsi is 2 éves, nagyon összenőttek. sokat vitáznak, de nagyon jól eljátszanak együtt. csak a kezdet volt nehéz.
2009. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagyobb akkor 2 éves volt, mikor jött a pici nálunk. Kisvakondot nézett Dvd-n, hogy csendben legyen, mert azt imádta, különben ő sem hagyta enni az öcsit, aki meg elég érzékeny volt a zajokra.
2009. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén 22 hónap volt a korkülönbség. Amíg a fiamat szoptattam addig a lányomnak mesét olvastam. Az esti szopinál pedig ő is odabújt mellénk és úgy aludt el. Utána mindkettőt vittem az ágyába. Hamar hozzászoktak ehhez. A lányom mikor meglátta, hogy szoptatok már hozta is a könyvét, de volt mikor mellettünk játszott. Nem volt könnyű, de örülök hogy így alakult, mert imádják egymást és rengeteget játszanak együtt.
2009. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!