Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az etetőszé...

Miért van az, hogy az etetőszékben négy kanál után ficánkolni kezd a 8 hós lányom és nem hajlandó többet enni?

Figyelt kérdés
Csak ebédkor van ez, utána tök éhes és alig bírja ki 3 óráig amikor is befalja az összes tápszert? Eddig imádta a főzit. Egy hete van ez.
2009. nov. 6. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanez van hónapok óta!!!!

pont most szenvedtem az ebéddel, 3 kanál után ordít, ki akar jönni.

engem már nem érdekel, kivettem, és úgy etettem...

így megette majdnem az egészet, csak sokáig tartott, mert össze-vissza járkál, és néha odajön 1 falatért.

de én már lesz.rom, inkább így, mint sehogy, mert nagyon rossz evő.

13 hónapos

2009. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is kivettem, de az ölemben sem eszik, csak úgy tudtam valamennyit beletömni ha felálltam vele, de ezt nem lehet csinálni. Tiszta hülyét csinálok így magamból. A férjem így is kivan, hogy mennyire elkapatom a gyereket.
2009. nov. 6. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
a mésfél éves fiam dettó ez. ott ordít, máshol eszik. ez van. unatkozik a székben. ha adok játékot neki, akkor elvan vmeddig. nem könnyű az etetés:))
2009. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem se eszik azölemben, hanem járkál a lakásban.

én is tiszta idiótának érzem magam, de ez van, megpróbáltam, kínlódtam vele, üvöltött, nem ment.

nekem az etetés sarkalatos pont, mert r.hadt keveset eszik, ezért inkább vállalom, hogy hülyét csinálok magamból.

2009. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem vagyok egyedül, úgy irigylem azokat, akiknek simán mindent felfal a gyereke. Mi állandóan küszködünk az evéssel, volt néhány szép hetünk mikor akármennyit megevett simán, de ha ilyen időszak van mindig félek, hogy vége lesz.
2009. nov. 6. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:

oooo, persze, hogy nem vagy egyedul ezzel

a lanyom 10 honapos mult es minden etkezesnel 3-4 kanal utan azt mondja, "nem", "nem-nem", razza a fejet, elloki a kezevel a kanalat, tiltakozik. egy idoben rahagytam, de nagyon nagyon keveset evett. aztan elkezdtem jatekokat adni neki es tobbet sikerult bekanalazni(eroltetni nem akarom, o nyitja aszajat, de csak ha jatek van elottre) viszont mara mar ez sem jon be, mar nem erdeklik as dobozai mindent lelok abban a percben ahogy megkapja, megint nem tudom etetni. pedig sovany es rosszul is eszik. olben meg annyira sem akar. egesz nap loholok utana kiskanalla, hogy itt-ott "bevarazsoljak" egy par falatot. persze az okos anyosomek mindig leszolnak, hogy en rontottam el, mert ha egyszer hagynam, hogy igazan ehes legyen...szoval ez a gyerek akkor sem kerne kajat.

2009. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 13 hósom dettó. Ugyanazt csinálom mint az első válaszoló, kiveszem és rohangál a lakásba, aztán néha odajön egy falatért.
2009. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!