Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, kaphatnék...

Tapasztalt anyukák, kaphatnék segítsége? Babám lassan 5-hó.

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudok napirendet tartani,össze vissza eszik a babám.Van amikor reggel 6-kor,de utánna 10 kor nem akar enni,olyan össze visszaság van.mit csináljak.tápszeresek vagyunk.
2009. nov. 6. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi.kaphatnák:)))
2009. nov. 6. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaphatnék azt jól írtad!
2009. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még nincs kialakult programjuk, én szoptatós anyuka voltam, mert már nem szopizik( 13 hós.), de volt olyan időszak amikor, azt mondtam, nem is fogok felöltözni, mert majdnem minden órában, másfélórában szopizott, azt gondolom, kináld meg, mikor elfogadja adj nek,i mikor meg nem akkor ne erőltetsd, minden baba más, lehel a te babád nem egy nagy étkű, de ez is változik még, ha betölti a 6 hós. kort akkor majd meglátod, hogy ő kialakitja magának a napi programot, persze te is kell igazodj hozzá, de ezt majd te is tudni fogod. De azért még most is azt mondom, hogy minden baba más, nállam így volt.
2009. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is tápszeresek voltunk de szerencsére nem volt ilyen gond ,néha nem evett csak úgy ahogy szokott,olyankor megpróbáltam időhúzással etetni vagy éppen előrébb hoztam ,vagy kicsit kevesebbet adtam enni hogy időben kérje a következőt ,így megmaradt arendszeresség.
2009. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!