Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, más is érezte úgy,...

Anyukák, más is érezte úgy, ebben a rossz időben, hogy kicsit depis, magába fordult, kedvtelen?

Figyelt kérdés
Lehet erre valami természetes antidepresszánst vagy kedélyjavítót szedni? Még szoptatok és ne gyógyszert szeretnék csak valamit, ami segíthet hogy jobb kedvem legyen, több életkedvem
2009. nov. 6. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már egy hete így vagyok... Nem esik jól kimozdulni a házból sem. Tegnap grépfrútot ettem és tök jó kedvem lett tőle, lehet csak véletlen, de azért próbáld ki hátha neked is bejön! :)

2009. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pici csoki..
2009. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Programokat szervezek.

Tegnap még lehetett sétálni.

Ma délután megyünk a barátnőmhöz.

Holnap délután megyünk a szüleimhez.

Csütörtökön - talán - az apukám jön.

Pénteken könyvtárba megyünk.

Meg ilyenek.

Égess gyertyát. Csinálj hangulatvilágítást! Narancsba szurkálj szegfűszeget...én ilyenekkel próbálkozom.

2009. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne egyből kedélyjavítókat szedni, ez normális. Nekem sincs jó kedvem ilyen időben, soha nem is volt. Akkor sem, amikor még nem voltam anyuka. Most meg még rá is tesz egy lapáttal, hogy nem tudunk kimozdulni sem annyit mint korábban. Majd nemsoká már jobb kedved lesz, ahogy közeledik a karácsony. Inkább erre gondolj és tervezgess! Sokkal jobb kedved lesz meglátod.
2009. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is va néha rossz hangulatom. Jó ötlet a programszervezés, ki kell mozdulni otthonról.

Ajánlanám az orbáncfű teát, jó kedélyállapot javító, és zteljesen ártalmatlan. Jó lehet még a zöld tea is. Vagy egy deci bor.

2009. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell mindjárt bogyókban gondolkodni. Szerinted kinek van szar kedve ilyen időben?

Menni kell, ha más nem , plázázz, árkádozz, engem az is feldob, hogy emberek közt vagyok, nézelődök, a gyerek elvan a babakocsiban, vagy szaladgál és nem ázunk.

Nézz filmet, vagy nézzetek mesefilmet a gyerekkel.

Hívjatok barátokat, menjetek ti vendégségbe, táncoljatok, hallgassatok zenét.

NEkem sincs sokszor kedvem kimozdunlni, de ha nekidurálom magam, mindig rájövök hogy de jól esett! Ha nem magadért, tedd meg a gyerekedért, neki kell a levegő.

Engem sokszor a takarítás-pontosabban a tiszta lakási s feldob, vagy ha valamit elrendezek, amit rég szerettem volna: elültetek egy virágot, rendet teszek egy szekrényben, vagy veszek valamit a teszveszen...

Ne hagyd, hogy ez eluralkodjon rajtad.

2009. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is elég ramatyul érzem magam ettől az időjárástól, kimenni sem lehet, a gyerekek is nyűgösek :(
2009. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a gyerekszobába teszem fel a mikulásos - karácsonyi díszítést, ablakmatrica ablakra, szekrényre, vágtam ki hópelyhet, stb. A kicsik is élvezik, szól Halász Judit, jól érezzük magunkat. Próbáld ki, mindenképp kellene valami vidám zene is, a karácsonyi dalokat sem hülyeség hallgatni már most.:)
2009. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld kicsit feldobni valamivel a gyerekszobát, díszítgesd egy kicsit, talán a kicsinek is jobb kedve lesz.Gondolkozz el azon, ki lesz a családból a télapó, milyen ajándékokat vesztek karácsonyra, ilyesmi. Ne add fel, ez csak pillanatnyi lehangoltság, el fog múlni!
2009. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Majd meglátom mit lehet. Mondjuk egy 4 hónapos babával nem sokat lehet tenni, de majd kitalálok valamit :)
2009. nov. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!