Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas dolgok!? Ezzel kapcsolat...

Fogas dolgok!? Ezzel kapcsolatban kérdeznék.

Figyelt kérdés
Babám fogzik, de még nagyon az elején vagyunk, kemény az ínye, rág mindent. De nem sír jobban. Kérdésem: Ilyenkor már el kell kezdeni kenegetni az ínyét , vagy csak amikor ténylegesen sír miatta? Illetve a"Dentinox" gél bevált nektek? Csak azért kérdem, mert lidokain van benne....az nem árt?
2009. nov. 6. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem kenegettem,csak mikor már tapasztaltam,hogy nyűgösebb tőle.de a dentinox nekem nem vált be,én dologéllel kenegettem,és vettem nyuszis fogzássegítőt,azt be lehet az ujjamat dugni így én masszírozom az ínyét,a lidokainos dolgokat csak párszor lehet használni,de csak tényleg akkor amikor nyűgös.addig add neki a rágókákat,vagy masszírozd neki te.ha meg már nagyon fáj,akkor nurofent is adhatsz neki.
2009. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk pár napja bújt ki az első fogacska. Én azt csinltam, hogy éjjel kentem be neki, mert nappal le tudod kötni a figyelmét de éjjel ugye jobban fáj. Már nem aludtunk éjjel, akkor elkezdtem neki bekenni. Már látszott hogy ott a fogacska, de még nem törte át az ínyét. Ja és Dentinox-ot használok, utána éjjel kevesebbet volt fent, gondolom elzsibbasztotta neki.

Ha ártana akkor nem lehetne forgalomban :) Én betartottam hogy 3x lehet használni, nappal nem kentem neki, igaz akkor nem is volt nyűgös.

2009. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!