Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adtatok...

Mennyi idős kortól adtatok citrusféléket a babátoknak?

Figyelt kérdés

Beírtam a keresőbe a citrusféléket, de csak pár kérdést találtam és nem kaptam egyértelmű választ.

A narancsot szeretném elsősorban kipróbálni, de érdekelne a kiwi is. Ki hogyan, milyen formában adta a babájának és volt - e utána valami gond (kiütések, széklet változása stb.)? A kislányunk 13 hós. Előre is kösi a válaszokat.


2009. nov. 6. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod.Narancs,vagy mandarin levét kifacsarod,és azt kostoltatod vele.Ha két hàrom nap mulva nem jelentkeznek allergiàs tünetek,akkor adhatod magàt a gyümölcshust is.Hàrtyàjàt talàn még leszedném.
2009. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A hártyáját én is leszedném, csak azt nem tudtam, hogy a levét adjam először vagy adhatom rögtön a gyümölcs húsát. Esetleg turmixolva, természetesen a hártya nélkül.
2009. nov. 6. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom te is adtál a babádnak amig kisebb volt bébi gyümiitalt ( pl. kecskeméti).Van narancsosban is. Én nem mertem megvenni amikortól ajánlják ( 4 hós) .Mostanában adom neki és nem veszek észre semmi különöst. Féltem, hogy kicsipi a popsiját vagy ilyesmi. A héten töltötte az 1 évet, a Kubu-t vettem most az is narancsos és nem lett baja. Szóval szerintem megpróbálhatod , elöször a levét, mert azért más a friss gyümi, mint a pasztörizált gyümilevek.
2009. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan adtam neki narancs és mandarinlét.
2009. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor megpróbáljuk mi is először a levét, aztán magát a gyümölcsöt. :)
2009. nov. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!