Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran hívattok elő...

Milyen gyakran hívattok elő fényképeket a kisbabátokról?

Figyelt kérdés
Osztogatjátok is szét a családban/barátoknak vagy megy az albumba saját részre?
2009. nov. 6. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy darabot nem hívtam elő. Betegesen "elektronikusak" vagyunk. :-)) Viszont a nagyszülők sokat előhívatnak a képeinkből, leginkább maguknak, meg mutogatni, büszkélkedni. :-) Ők még ragaszkodnak a régi jó papírképes módszerhez.
2009. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi is "betegesen " elektronikusak vagyunk, de bibi fotónyomtatós nyomtatónk van+ fotópapírunk :D:D
2009. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, hogy a kérdésre válaszoljak. Inkább nagyszülőknek nyomtatunk,rokonoknak, ismiknek, úgy havonta kb.
2009. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi hivatunk elő képeket kb. vagy 150db képünk van előhivatva, a többi a gépen van.
2009. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Nekünk még nyomtatónk sincs. :-))))
2009. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi akkor szoktunk ha összejön pár unnep.Pl elohivattuk egyszerre a szuletésérol es a keresztelosöket.Majd amikor mászott,felállt,1éves szulinap...Ez volt utoljára.Albumot is csinálok,és mindig nagyszulok is kapnak a képekbol.
2009. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi havonat.

Mindig az elmúlt hónap képeit:))

Most a 4. hónapnál járunk,megy bele egy nagy albumba+ a nagymamik is kapnak.


Aztán majd egy éves korától a "fontosabb" történésekről hívatom elő a képeket.


Tök jó visszanézni a születésétől kezdve.

Most még nagyon sokat változnak,szinte hétről-hétre más az arca.


Jó emlék lesz neki egyszer:))

2009. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak a gépen van, de pont tegnap válogattam ki amiket elő szeretnénk hívatni. Karácsonyra lesz album a mamáknak és a dédinek, meg persze nekünk is kell egy.

így 1455kép jött össze... Hát lesz fizetnivaló!! Van egy oldal ahol jó áron csinálják, ott tendelem meg és házhoz is hozzák.

2009. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én meg beteges fényképező vagyok (... le se merem írni hány kép van a 7 hónaposomról), minden hónapban kiválasztok 60at amit feltöltök egy családi tárhelyre, és 2-3 havonta ezeket a kiválogatott képeket nyomtattatom ki a rossmannál. magunknak albumba, meg egy párat a családnak, nagyon szeretik, és nem is drága.
2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én akkor hívatok elő amikor akció van a Dm vagy a rosmannál.
2009. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!