Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam első szülinapjára...

Kisfiam első szülinapjára milyen "maradandó" ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,ami nagyobb korában is meglesz.Kap 1-2 játékot,de szeretnék valamit,amit nem "nő" ki.A lányaim kaptak egy-egy nagyobb plüsst,még most is megvan,vigyázzák,szeretik:a nagyobbik 13,a kisebbik 11 éves.Nem tudom,hogy a fiamnak is egy plüsst vegyek?Szerintem nem díjazná annyira mint a lányok.Vagy tévedek?Köszi az ötleteket!!
2009. nov. 6. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én első szülinapomra egy nagy Götz babát kaptam, még most is meg van, tartogattam a gyereknek, de nekem fiam született, a bátyám lánya meg már a "modern" babákért rajong. Én úgy veszem észre, hogy a kisfiúk nem szokták így megőrizni az ajándékokat, csak mi lányok vagyunk ilyenek. Ezért szerintem olyan dolgot vegyél neki amit ki tud használni, sokáig tud vele játszani és kitudja hátha mégis megőrzi ha nem is a saját gyerekeinek, de emlékbe. Én hintalovat fogok venni a kisfiam első szülinapjára:) Én mindig nagyon szerettem volna kislány koromban egy szép hintalovat vagy hintaszéket, de sajnos sosem kaptam. És szerintem nagyon szép ajándék (főleg ha nem azokat a műanyag izéket vesszük meg, hanem az igazi fából készült hintalovat) Sokáig tud vele játszani és nem mellesleg nagyon szép dekoráció a gyerek szobába is. :)

2009. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!