Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a babámat...

Mibe öltöztessem a babámat itthon?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, első emeleten. Laminált padlónk van. Hideg a talaj. Vettünk neki habtapit, de már lekúszik róla, 1 percig nem marad ott. Most köhög is. Mit adjak rá, hogy ne fázzon fel? Most 6 hós.
2009. nov. 6. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk jó meleg van, tegnap is fűtöttem ezerrel + a gyereknek be szoktam kapcsolni a hősugárzót is. Nekem 3 hós a fiam és itthonra egy h. ujjú body-t, egy meleg harisnyát és egy tutyikét adok rá. Vagy r. ujjú body, h. ujjú rugi. Vagy body, h. ujjú póló, vastagabb naci (harisnya nélkül), zokni, tutyika. Ha kimegyünk erre még adok egy vastag overallt (kezes lábas vagy mi a neve), egy vastag sapit, kesztyűt+betakarom.

2009. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alá kéne valami, a padlóra
2009. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is panelban alkunk a földszinten, járólap van és parketta, de szinte az egész lakás le van habtapizva mert mindenhová mászik utánam. Általában egy harisnya, egy gatyó van rajta, na meg egy zokni, felül hosszúujjú body meg vékonyabb pulcsi. Ha olyan helyre mászik ahol nincs habtapi(ami nagyon kevés található a lakásban :o)) akkor sincs gond. Barátnőmék futószőnyeget tettek szinte mindenhová, az is jó.
2009. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!