Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korában kapható akciós can...

Korában kapható akciós can etetőszékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
9000Ft.
2009. nov. 5. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
cora
2009. nov. 5. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, h nem a kérdésedre válaszolok, de leírom a saját tapasztalatomat, mi a tescóban vettünk akciósat, ami olcsó stabil egyetlen egy bibije van és ezt már csak akkor fedeztük fel mikor elkezdtük a hozzátáplálást h baba lapostányérból egyik sem fér el rajta. Szerintem biztosan van kiállított darab vigyél oda másik baba polcról bébi tányérokat és próbálgasd rá h elfér-e. Mert elég bonyolult így etetni a babát. Tapasztalat sajna!

üdv.17 hós kislány anyukája

2009. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi vettünk...ha egyre gondolunk CAM márkáju...egész jo.

Mire lennél kíváncsi?Nem dönthető,nem 5 pontos öv van rajta,tologatható a tálcája,össze lehet csúkni...mit írjak még?!Mondjuk nekem az öv nem tetszik...lehetne ötpontos,vagy csatos,mert bújtatos és csuszkál,még 2 szer át kell fűzni,hogy a nagy ficánkolásba ne táguljon ki.

2009. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, én nem szeretem,mert alig lehet beletuszkolni a lábát az övbe.Én is azért vettem mert a múltkor is akciós volt már, és máshol láttam 14990-ért.
2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!