Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobban aludna igy a babám?...

Jobban aludna igy a babám? Furcsa lesz elsőnek igy mindenkinek ugye?

Figyelt kérdés

Átköltöznénk már a másik szobába. Nem jó igy mert ha a gyerek megmozdul, akkor mi is helyezkedünk. Ha Én moccanok meg, akkor a párom is és a gyerek is. Ha a párom akkor Én is és a gyerek is. Ergó mindenki felkelt mindenkit és egy nagy forgolódás, mocorgás az egész éjszaka...(:

Most 6 hónapos.


2009. nov. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az első perctől külön ágyba kellett volna aludni a babának.Most már lehet,hogy az első időkben sokat fog sírni,amíg megszokik.Ha sír,akkor ne szaladj rögtön,csak akkor ha nem akar elhallgatni. sötétben menj csak oda hozzá,de ne vedd fel.Legfeljebb halkan szólj hozzá,és ne maradj benn nála,ha már elalszik.
2009. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Külön a saját kiságyában alszik, igy szoktattam rögtön az elejétől. Este is leteszem az ágyába és egy nyikkanás nélkül elalszik úgy, hogy nem kell ott lennem vele, elalszik magától. Én még elpakolok, mosogatok, tusolok, bőven van 11 v éjfél mire ágyba kerülünk. Tehát a babánk azt észre sem veszi, mikor megyünk be hozzá aludni. Viszont hajnalban a forgolódásunkkal felkeltjük egymást...A hétvégén akkor kiköltözünk. :)

2009. nov. 5. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy volt, kijöttünk a szobájából, ő észre sem vette, nekem meg nagyon hiányzott.
2009. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi őt költöztettük(10 hónapos volt)észre sem vette,sőt nem kelt reggel 6-kor szopizni és ezzel a lendülettel le is szokott róla.
2009. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is 6 hónaposak vagyunk, és pont most kezdünk el ezzel a kérdéssel foglalkozni. Tegnap tettem fel ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!