Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen takarót használtok 11...

Milyen takarót használtok 11 hó körüli babátoknak? Elviseli?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi egy plüss takarót használunk már régóta, az IKEÁban vettem, nem ellenkezik ellene :o) Szeretem, mert jó nagy, így ha forog, akkor is mindig van rajta takaró.

2009. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert ugye születésére megvettük az ágyneműgarnítúrát, amit azóta sem használtam. Én is egy plédet használok, remélem elég. Az én babám ezt sem igazán szereti.
2009. nov. 5. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egyik gyereknek sem vált be a takaró, örökké lerúgták magukról, vagy forgolódásnál lecsúszott...


Ezért aztán hálózsákjuk volt egészen 11-12 éves korukig, mindig egyre nagyobb, egyre bővebb, az utolsó már felnőtt-hálózsák volt.


Nyárra vastagabb flanellből én varrtam nekik hálózsákot, télen vastag plédből, vagy vékony paplanból vagy vatelinozott steppelt anyagból varrtam nekik hálózsákot.

2009. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet,hálózsákot használunk,kb.1 hónapos kora óta.Egyáltalán nem zavarja fel is tud állni benne.1 éves a lányom.
2009. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rendes takarót használok, pedig örökmozgó a lányom. Mivel éjjel többször felkelek a gyerekekhez, így mindig megigazítom.
2009. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!