Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen játékot keresek. Bővebbe...

Ilyen játékot keresek. Bővebben lent. Ötletek?

Figyelt kérdés

Egyéves babám szülinapjára keresek játékot, max. 7-8000 Ft-ig.

Olyan készségfejlesztő, és/vagy interaktív játékot keresek, amit működésbe tud hozni. Értem ezalatt, hogy mostanában pl. imádja a porszívót, és tiszta happy, ha bebírja kapcsolni. Vagy a csőrös poharat összerakja, vagy ha megnyom egy gombot a zenélős játékon és az zenél. Tehát ami sikerélményt nyújt számára.

Vannak ötleteitek?

Köszönöm!


2009. nov. 5. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap láttam az Auchan-ban baby laptopot,amin ha a baba megnyom egy gombot,a gép megmondja,hogy mit lehet látni azon a bizonyos gombon,és hogy milyen hangot ad.Pl.ha egy kutya van rajta akkor ugat,és megnevezi hogy ez egy kutya.Asszem 3200Ft körül volt.1,5 éves kisfiamnak nagyon tetszett!
2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Van zenélő mesekönyv, amit ki kell nyitnia, és elénekli a mesét, de nyomógomb is van rajta, a barátnőm kisfiánka van, ő is most múlt egyéves és imádja.

2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jóval olcsóbb, de az én kisfiam imádja: pohártorony. 8 db-ból áll, és nagyon szeret vele molyolni. Mellé még tudsz venni mást is, pl formakirakót.
2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A TESCO-ban most akciósan 7990 Ft egy beszélő porszívó:-) Nagyon jópofa szövege van:-))
2009. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én ilyet is vennék neki és szerintem nem is drága.

[link]

2009. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!