Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa HA-pép adható egészsége...

Milupa HA-pép adható egészséges babának?

Figyelt kérdés

Az egyik patikában férjemre rásózták ezt a Milupa vaníliás gabonapépet (hypoallergén tejfehérjével), ami elvileg allergiára veszélyeztetett csecsemők számára készült (azt mondták neki, hogy csak ilyen Milupa létezik vaníliásban...).

Persze nem veszik vissza, mert egészségpénztári kártyával lett fizetve.

Odaadhatom az egészséges gyerekemnek?


2009. nov. 5. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, adhatod.
2009. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyne!De te magad írtad le,h az "allergiára veszélyeztetett" babáknak készült.Ettől még ő is egészséges,csak esetleg a családban előfordult,és óvatosságból kapja a pici ezt.Szval semmi akadálya.Sokan ilyet adnak,mert a doki ezt felírhatja(a sima pépeket nem!),ráadásul 1-2 éves babáknak is,és az ára miatt az nem mindegy.
2009. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan!

Az én kisfiam is eszi, nem allergiás semmire és nagyon szereti.

2009. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez írta ki az orvos, mondváén, hogy szőke és kék szemű a lányom,. Mondjuk még nem bontottam ki, egyébként 8 hónapos.
2009. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!