Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tért át babátok a 6...

Mikor tért át babátok a 6 evésről 5 evésre? Mekkora volt ekkor? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Öt hónapos korában.Mindig is körülbelülre etettem, amikor ő éhes volt. Aztán egyszer csak ritkábban kért enni de többet. Így csak 5 evés fért bele a nappunkba. Eddig nem volt gond vele,de most hogy jön a foga van hogy alig eszik valamit.
2009. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát,nekem 2 hónapos korában már 5-6x szopizott egy nap.Kérdeztem a védőnőt,hogy nem kevés-e?Azt mondta,hogy mivel gyarapszik,kiegyensúlyozott baba,nem .Ő döntött így.Most 1 éves és 4x eszik.
2009. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

KÖszi.

Mi 2,5 hónaposak vagyunk és most kb úgy jön ki hogy 5,5 evés kellene egy naphoz. Az utolsó már nagyon közel van az előtte lévőhöz (1,5.2 óra). De nem tudom mikor lesz csak 5. próbáljam húzni az időt? vagy mit javasoltok?

Köszi

2009. nov. 5. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Aníatejes v. tápis?Hogy eszik -alszik kb.?
2009. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
CSak anyatejes. Nappal alig alszik fél órákat, angyon ritkán sikerül neki 1,5 órát. 8kor van fürdés, utána szopi és alvás. 4-5 körül kel enni, aztán általában visszaalszunk még egy kicsit. Utána 3-4 óránként eszik.
2009. nov. 5. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
2 és fél hónaposan, tápszeres a kisfiam.
2009. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nappali félóra alvásokat kéne sürítened mondjuk 2 "nagyobba".

Akkor így eszik kb.? hajnal 4-5,kb.8,kb.12-1,4-5,8?

Ez így 5 kaja.Ha hízik rendesen,akkor nem gond.Próbáld ki.Az alvásokkal kéne valamit csinálni...Éjszaka mondjuk jól alszik,így nem gond ha nappal keveset/kevésszer alszik,inkább éjszaka aludjon.

Amikor ennyi idős volt a lányom ,ő akkor még 3x aludt/ nap nappal,de nálunk más volt a "rendszer" mi 9-kor fürdettük,kaja és 10-kor szunya.

Kaják: hajnal f4,7,10,f2,6,9

Ez 6 kaja,de volt hogy átaludta v. ilyenek.

2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!