Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azokat a babákat akik nem...

Azokat a babákat akik nem tűrik a takarót sem a kezes-lábast, sem a zoknit hány fokban altatjátok?

Figyelt kérdés
Magyarul mezitláb alszanak, mert nem tűrnek el semmit rajta.
2009. nov. 5. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hű, hát azt hittem, csak az én fiam ilyen "bolondos", hogy ha leér a feneke a kiságyba, azonnal le a zoknit és betakarni sem lehet a lábát... Hát kb 22-23 fok van. De nem hideg a lába, sokszor nézem. Meg persze a takarót is lerúgja, leforogja magáról.
2009. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 22 hónapos.
2009. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, de vettem vastag hálózsákot és most abban alszik. Alatta csak egy hosszú ujjú body van. Nálunk ez vált be..
2009. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hálózsák is felejtős nálunk. Semmi az ég világon nem érhet a lábához. Napközben csak úgy viseli el a zoknit a lakásban ha szandi v cipő van rajta.
2009. nov. 5. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

És ha adsz rá egy vékonyabb textil kiscipőt éjszakára?

Vagy ez nagyon durva ötlet?

2009. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is zokni nélkül alszunk nyár óta, most 9 hós, sose volt náthás. 24-25 fok van. Sokszor ki is van takarózva.
2009. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam kb.4 hónapos kora óta alszik mezitlább!

Nálunk mindíg 20 fok van, mindenhol!(gázkazán)

Hosszuuju body, azon rövidujju polocska meg a kisnadrág.Vagy lábatlan rugi.Ha elaludt nagyon ovatosan betakarom a plédjével, de a lába kilógatva, szigoruan!!!Különben felkel!

Nem beteges, kiegyensúlyozott baba!

Ja én is igy alszom minusz 10000 fokban is! :)

2009. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az uccso vagyok!

A tesóm gyerekei mindig zokniban aludta, mert ő is beöltöztette őket, "mert fáznak", szerinte!

Most ott tartanak, hogy nyáron a szandálba is zokni kell, mert annyira megszokták!(13 és 14 évesek, fiu,lány)

Szrintem jobb, ha nem adsz rájuk semmit, ha azt szeretik!

2009. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A textil cipő nem rossz de télen hol lehet ilyet kapni?
2009. nov. 9. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!