Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktataok sütőtököt fagyaszta...

Szoktataok sütőtököt fagyasztani? Mikor érdemes venni, mikor a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés

Gondoltam fagyasztok le a babámnak. Hogyan csináljam? Nyersen, vagy előtte készitsem el és úgy a fagyiba? Miben fagyasztjátok Ti?

Köszi a válaszokat.


2009. nov. 5. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megsütöttem, pürésítettem, jégkockatartóban lefagyasztottam, aztán kivettem belőle, így dobozba tettem. Annyit veszek ki belőle, amennyit akarok, és azzal keverem össze amivel akarom.
2009. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. nov. 5. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a kertben van, így nem tudom mikor érdemes megvenni. Megsütöttem és kockákra vágva adagonként lefagyasztottam. Ilyen kisebb kupacokban, így bármikor egy kupachoz keverhetek neki valamit. Nyersen ne tedd el, mert ha kiolvasztod és úgy akarod megsütni akkor totyakos lesz, minden lesz belőle csak sütőtök nem :)
2009. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :)
2009. nov. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!