Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babádat hogyan...

3 hónapos babádat hogyan öltözteted fel ebben az időben, ha sétálni viszed? Hány réteg és milyen ruha?

Figyelt kérdés

Leírnád részletesen, hogy mit adsz rá?


Köszönöm!


2009. nov. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

van rajta egy örvidujjú body és egy hosszú ujjú rugi, ez az alap.

Sétakor ha hideg van, megy rá egy kötött kis pulcsi egy mackóalsó és egy vastag zokesz. Anorák és betakarom a lábát még takaróval. Lábzsákos babakocsi.

Ha nincs olyan nagyon hideg, a pulcsi helyett mackófelső és nem adom rá a plusz takit.

Tegnap hideg volt, ma nem voltunk sétálni.

És Te?

2009. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magamon hordom a babám, nem babakocsiban. Van rajta hosszú ujjú body lábfejes nadrággal, amin még egy zokni van, mert a lába az lóg a levegőben :). Ezen egy plüss rugi, ezen pedig egy jegesmaci ruha:kapucnis egybekabát (lábfejes) vagy minek is hívjam ezt, olyan bunda-szerű, de nem olyan vastag, kívülről olyan, mint a bárányszőr. + füles sapka. Ezeket adom rá fagypont fölött.
2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
upsz, a sapesz tényleg lemaradt az első babáról:))) neeem, rá szoktam adni azt is ternészetesen.
2009. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövidujjú body,vékony pulcsi (inkább hosszúujjú póló),egy bemelegítő v hasonló jellegű pulcsi,valami nem túl vékony (de nem is bélelt) nadrás,vagy esetleg még alá harisnya,sapka,közepesen vastag overall.Takaró (szintén nem vastag),lábzsák.Szerintem ennyi bőven elég.Majd ha röpködnek a mínuszok,lehet rá többet adni.
2009. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, vékony harisnya, vékony pulcsi, vékony talpas gatyó, erre hasonló szőrös overál, mint a 2. válaszolónál, ez kapucnis, kesztyűs, talpas. Ezen kívül sapi és leviszem magammal a gyapjú takarót, ha esetleg hidegebb lenne, mint gondoltam.
2009. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én hosszú ujjú body-t és hosszú ujjú rugit szoktam ráadni. Így beleteszem egy szőrös, kapucnis olyan egybe ruhába és azt a nyakáig begombolom. Természetesen van rajta fület is védő sapi. A babakocsi mózes része szerencsére jó mály, amit ki is bélelek meleg polár takaróval, ebben fekszik a bébi, plusz 2 db polár takaró van rajta, és még a mózes felső része. Ez nem kevés? Most vettünk bébi harisnyát is, 5 fok körül már azt is ráadom.
2009. nov. 5. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!