Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul 8 hós babátok...

Hogy alakul 8 hós babátok napirendje és miket eszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

6-7 között kel, 180 táp,utánna játszik bébikompozik

9-kor gyümölcsöt kap, majd még játszik kicsit

10 körül elalaszik és 1-2 órát alszik majd ha felkel játszik

12-kor ebéd, főzelék, majd 1-2 órát játszik bébikompozik

2-3 között séta

4-kor tejpépet kap

4-5 között fél óra alvás utánna játszik, apa 6-kor jön alig várom hogy haza érjen és kicsit nyugalmam legyen:)

6-7 között fürdés vacsira táp 210mili

7-8 között alvás


Nagyon jó kislány, 72 cm 9,3 kg, mászik ül áll tárgyak mellett lépked, pakol.

Nagyon jól eljátszik magának a játékaival,imádja a golyókat, golyópályát zenélő mozgó vonatokat, bébikompal már szalad,kemény kiskönyvet elnézegeti lapozgatja hajtogatja. Van két fogacskája len, haja nem igazán van :D

Mostanság lefáraszt, mert állandóan ha a kanapén fekszem ő meg játszik felkéreckedik és a kanapé háttámlájába kapaszkodva feláll lépeget eldobja megát, kel, mászik rajta ide oda, engem meg a szívinfarktus kerülget hogy mikor esik le, a földön nem dobja el magát, de tudja hogy a kanapé puha és megteheti.

Ha a földön fekszem mellette, akkor nem igazán érdeklem eljátszik magának.

Mostanság elekezdőtött hogy mászik utánnam mindenfelé, velem akar lenni, de ha felveszem akkor menne a földre.Kiságyban egy percre nem marad meg, csak aludni jár oda:)

Pápázni tapsolni nem akar, de mondja hogy igen, dáj-dáj, hejte de kiabálva :)

Imádja ha mondókázok neki, ha kacagok ő is nevet velem.

Ha éjjel felkel ami havonta 1x van , vagy altatom ami ölben ringatás a hajamat orromat fülbevalóbat piszkálja.

Én főzök neki,változatosan eszünk minden nap mást, tejterméket még nem vezettük be, mert a joghurttól nagyon kipattogott.


Ti hogy vagytok, hogy telik a napotok, mivel szeret babád játaszani, miket csináltok?

2009. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Tízóraira alma szilva szőlő mandarin banán körte fagyasztott barack fagyasztott meggy, ezek össze vissza kombinálva babapiskótával.

Ebédre cékla burgonyával cs.mell,

sütőtök májjal vagy cs.mellel,

húsleves zöldségekkel cs.combból,

paradicsomos burgonya cs.mell,

gesztenye meggy alma cs.mell burgonya,

karfiol cs.mell burgonya paradicsom,

cukkíni tök főzelék burgonyával cs mell paradicsom,

spenót burgonya cs.mell

zöldborsót üvegeset eszik.


Uzsonnára Hipp tejpép, ez vált be.

2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha, hát neked nagyon ügyes babód van. Az enyém még nagyon semmit nem fogad el, max fél adag amit megeszik gyümiből, főzelékből, ő még mindig szopik. Reggel szopival kezdünk, utána játszunk, 9-10 körül alszik 1-2 órát, utána szoktam próbálkozni főzelékkel kisebb nagyobb sikerrel.Délután 1 körül szoktunk együtt delelni, három körül szopcsi, utána séta, este 6-kor szokott kapni tejpépet, majd 8-kor fürcsi és szopcsi. Éjszaka többször felébred, ilyenkor csak szoptatással tudom visszaaltatni. van hogy 3-szor is eszik.:-(, úgyhogy az éjszakázások miatt már hulla vagyok. Kúszik, mászni még nem tud,csak billeg négykézláb, feltérdel rám ha fekszek és úgy ül le, két foga van. Játszani akkor szeret ha ott vagyok vele, inkább a távkapcsoló meg a telefon érdekli mint a játékok.Legjobban az apukájával szeret játszani, hatalmasakat kacag vele. Ja és jön utánam mindenhova mint egy kiskutya.:-)
2009. nov. 5. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!