Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most jövök a háziorvostól! Be...

Most jövök a háziorvostól! Be akartam adatni az influenza elleni oltást! De mondta hogy mivel szoptatok csak saját felelőségemre adathatom be! Milyen problémák merülhetnek fel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Belázasodhatsz akár napokra is a védőoltás mellékhatásaként, így ugye nem lehet szoptatni, tehát elapadhat a tejed véglegesen. Neked kell mérlegelni a kockázatokat.

Egyébként mindenkit csak saját felelősségére oltanak be, ha szoptat, ha nem, mert senki nem kötelezhető arra, hogy beoltassa magát.

2009. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lázasan is szabad szoptatni, ez BIZTOS!!!

Amúgy erről az orvosodat kellene megkérdezni.

2009. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma a Reggeliben ( RTL klub ) olvastam az sms csíkon olyasmit, hogy az oltóanyag az anyatejen keresztül átmehet a baba szervezetébe, és nem tudni milyen mellékhatásokat okozhat.
2009. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok ezért eszembe se jutott beoltatni magam. Ha odafigyelünk, talán nem kapjuk el ezt az új nyavalyát. Csak az apákat kell féltenünk, mert ugye ők többet érintkeznek emberekkel.
2009. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!