Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 15 hónapos lányomnak...

Most 15 hónapos lányomnak szeretnénk szánkót venni. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat vegyél ami csúszik a havon!!!
2009. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok belekontarkodni de nem korai meg?

Kislanyom 14 honapos, de szankozni meg tuti nem tudna.

Amugy nem tudom hol lehet venni, biztos szupermarketekben talasz.

2009. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyet veszel!Vegyél egy sima szánkót, ülj rá, vedd öledbe a lányod, a párod meg húzzon titeket!

Nem nagy ügy....szerintem ezt magadtól is kitalálhattad volna...

2009. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai. Tavaly a 8 hónapos lányommal is szánkóztam. Nagyon élvezte. Olyat vegyél, aminek van háttámlája, így tuti nem esik le. Tavaly azt hiszem a praktikerben vettük, és nem volt olcsó.
2009. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen háttámlásat és olyat, aminek vasalva van az alja!!! A festett fém nem csúszik olyan jól, mint a sima vasalt talpú. Én nézegettem a tescóban, kb 5000-ért árulják, szerintem nagyon kukásak. Az én babámat a kutya fogja húzni, hát ha a tescósat megrántja, darabokra hullik...
2009. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért csak kaptam segítőkész válaszokat is.


14.41-es, lehet, hogy a te párod sokat henyél otthon, de az enyém reggeltől estig dolgozik, hétvégenként pedig a tetőterünket csinálja és lehet, hogy a lányommal mi többször is szánkóznánk, mint ahányszor az apukája ráér.


A segítőkész válaszokat köszönöm, találtam is baby szánkót, tényleg nem olcsó, de majd valakitől azt kapja karácsonyra megelőlegezve.

Sziasztok!

2009. nov. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!