Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hós babám 4-5 óránkén...

2 és fél hós babám 4-5 óránként enne, normális ez? Nem eszik keveset?

Figyelt kérdés
anyatejet és tápszert eszik, átlag 80-100ml-ket. Naponta 5-ször. Félek, hogy kevés neki, nem is hízik olyan gyorsan, mint eddig.
2009. nov. 4. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém most töltötte a 3 hót és ugyanannyit eszik egyszerre mint a tied,csak 3 óránként.Jól hízik (6,8 kiló),nem aggódom,pedig a nagy könyv szerint már rég többet kéne egyen.Ha nem vészesen keveset hízik,szerintem ne aggódj.Esetleg próbáld gyakrabban kínálni.Tudják ők,mennyire van szükségük.
2009. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kínálom én, de kilöki a nyelvével, nem kell neki. Nem hízik olyan ütemben, mint eddig. Hetente 20 dkg, de ezen a héten pl. nem is hízott. 3800-al született, most 5600gr.
2009. nov. 4. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a súlya,a 20 deka meg bőven elég.Esetleg említsd majd meg dokinak,de szerintem teljesen oké,nyugi:)
2009. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja,első voltam
2009. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!