Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlanátok?...

Milyen autósülést ajánlanátok? A többi lent!

Figyelt kérdés
A kisfiam elég vaskos baba.Most 12 kiló (9 hónapos).Én olyasmit szeretnék ami dönthető,mert szoktunk hosszú útra menni és szeretném,hogy amellett,hogy biztonságos kényelmes is legyen.A 9-18 kg-os változatot néztem.Csak nem tudom melyik márka,melyik fajta.Szerettem volna töréstesztet nézni,de nem tudok németül,így nehéz kiigazodni.Minden tapasztalatot szívesen vennék!!
2009. nov. 4. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is most szeretnék venni ülést és nagyon tanácstalan vagyok...Szerintem a 18kg-ig azt nagyon gyorsan kinövi aztán vehetsz még egyet.Barátnöméknek 9-25kg-ig van Coto Baby ülésük és nagyon szeretik.
2009. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Besafe IZI Comfort. 9-18 kg, norvég márka, mi is ilyet vettünk, szuper. 50.000,-körül van, de sztem megéri. Nem érdemes nagy súly-intervallumokat átívelő üléseket venni, mert ott a konstruncióban olyan kompromisszumokat alkalmaznak a gyártól, ami a biztonság rovására megy és aminek nagyobb baleetnél lehet jelentősége. Gondolj bele, hol van a feje a gyereknek 1 éves, meg mondjuk 6-7 éves korában. És nem mindegy, hogy milyen védelmet kap pl oldalról. Ja amit ajánlottam természetesen több fokozatban dönthető menet közben is, mert pl. a 9-36-osak tudtommal nem dönthetők menet közben, meg kell miatta állni.
2009. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 9-18 kg-os kategóriát 3-4 éves korig lehet használni, addigra tényleg kinövi.

Nekem annó az eladó azt mondta a boltban, hogy a 9-25-ös kategóriát keleten fejlesztették ki és semmit nem ér. Mivel 25 kg-ig úgy lehet használni, hogy a végén a kocsi övével rögzíted bele a gyereket, de az övterelő olyan magasan van, hogy gyakorlatilag a gyerek nyaka előtt megy az öv. Ez be is bizonyosodott, mikor a szemem láttára ültette bele egy 6 éves kislányt. Ezzel nem bántani akarom az előző válaszolót és kívánom, hogy nekik beválljon, én ezért nem mertem megvenni.

Végül ezt vettük zöld színben:

[link]

Nagyon biztonságos (Tavaly az egyik legjobb eredményt érte el a teszteken)és kényelmes ülés, nem kemény az ülőfelülete és főleg nem izzad bele a gyerek. Nagyon jól dönthető, még most is jókat alszik benne a másfél éves lányom.

Én azt mondom, hogy szánjatok rá egy napot és nézzetek meg párat, próbáljátok bele a babát és utána döntsetek.

2009. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ezt vettük,nagyon nem ajánlom senkinek.

Jó drága és nagyon vacak,nem biztonságos.Aludni nem tud benne a baba,mert nem tudja a fejét megtámasztani.A dönthetősége annyi,hogy ha teljesen hátra van döntve a támlája,akkor épen egyenesen ül az ülés.Egyébként előre bukik,nem is lehet beleültetni a gyereket csak ha maximálisan döntöm.Nehogy kidobjon erre bárki is pénzt.

2009. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megleptetek :) én is besafe ülést fogok venni, ránézésre imádom, eldöntöttem már egy hónapja. karácsonyra kapja a baba.
2009. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!