Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond ha ilyen...

Szerintetek gond ha ilyen idöben csak pillanatra viszem ki az 1 éves lányomat levegöztetni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, ha nem fúj erős szél, nagyon is szükség van akár egy óra sétára is minden nap. Kell az immunrendszernek, jobb az étvágyuk, jobban alszanak.
2009. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4-6 fok van, még minusz sincs. Mit csinálsz majd, ha mondjuk januárban minusz 10 fokok lesznek akár egy hétig is? Szerintem szoktatsd hozzá a friss,hideg levegőhöz,mert lesz még jóval hidegebb is. Ha pl anorákban fel van öltöztetve, nem fog 20 perc alatt sem megfázni.
2009. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már felöltözteted a levegőztetéshez, akkor szerintem ki is mehettek egy kicsit sétálni. Az én kisfiamnak nagyon érzékeny a bőre, de mindig kiviszem, csak a nagyon szeles, esős időt kerüljük, lehetőség szerint. Egy fél órára vidd csak ki, neki is szoknia kell ezt az időjárást is.
2009. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos lányomat ebben az időben is 1,1.5 óra sétára viszem.

Sokkal jobb az étvágya és ha nem mennék vele nagyon nyűgös lenne-hiányzik neki.

Olyan jókat alszik a friss levegőn.


Vidd csak ki nyugodtan,semmi baja nem lesz.

2009. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindjárt egy éves, és ha már felöltöztünk sétálunk is.Tavaly 1-2 hónaposan is sétáltunk órákat és soha nem volt (kop-kop)beteg.Kell a levegő!Amúgy gondnak nem gond, csak szerintem a kislányod is jól érezné magát kinn. :-))
2009. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

milyen az idő nálatok? nálunk épp szakad az eső és fúj a szél, szal nem megyünk ki...

de. voltunk, akkor csak a szél fújt. adtam rá harisnyát, tréningnacit, zoknit, body, vékony és közepes pulcsit. sapka, sál, és overál... tük jól elvolt.

2009. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis gond!!! Kérdezz csak rá a gyerekorvosotoktól! Meg fogsz lepődni a válaszon! Kell a gyereknek, babának a friss levegő akár 1 éves, akár 1 hónapos. Nem kell őket a "széltől is óvni"! Fejlődésükhöz szükség van erre. Még tényleg csak 5-6fok van, mi lesz később? Márciusig ki sem viszed a gyereket?

A te 1 évesed meg már gondolom egyedül megy v.hamarosan menni fog egyedül, élvezné a "szaladgálást", élvezné,hogy kicsit fúj a szél és mozognak a fák, csodálkozna a mozgó falevelek láttán. Gondold csak végig!

Ne haragudj meg a határozottságomért, de ez egy igen buta hozzáállás részedről. Irány sétálni!!!!!

2009. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tenap összesen 3-3,5 órát töltöttünk kinn, ma délelőtt is voltunk már kinn másfél órát a másfél éves lányommal. Tavaly ilyenkor még javában kinn aludt a babakocsiban jól bebugyolálva, ugyanis máshol nem volt hajlandó elaludni. Kell az immunrendszernek. Az enyém még nem volt beteg (kop, kop), A Tied sem fog megfázni, viszont ha nincs levegőn nagyobb a valószínűsége, hogy megfújja egy kis szél és egyből megfázik.
2009. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hetes babám ma is pl.2 órát aludt kint a levegőn. Ha fázna,úgyis "szólna", tök mindegy, h pár hetes vagy 1 éves. Nyugodtan vidd ki, csak erősödik.
2009. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!