Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 9 hónapos babátok...

Anyukák! 9 hónapos babátok mekkora?

Figyelt kérdés
Kislányom 3600-al született,52cm-vel.Ma mérték 6910 és69cm.Az étvágya jó,bár most fogzik.Eszik már főziket,husit,gyümölcsöket+tápszeres.Normális ez így?Ne legyek elkeseredve?Azorvos nem mondta,hogy gond lenne.De szerintem olyan picike.Vagy nem?
2009. nov. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3500-al és 54cm-el született, most 8,5hónapos és 7700gr 67cm. Az utolsó hónapban szinte nem is hízott mert lemozogja. Jön-megy egész nap, alig tudok rá figyelni, olyan mint egy sajtkukac. Ne legyél elkeseredve, ha baja lenne az orvos mondta volna!!
2009. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


Az én fiam igaz még csak 6 hónapos, de 9 kg és 72 cm. Nem duci, hanem nagyon erős stramm kölyök.

2009. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az enyém 3150-nel sületett, most 8 hósan kiló és 76 centi


a doki mindig ki van borulva hogy sovány, szerintem meg toll a fülébe...

2009. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, az előzőhöz: 8 hósan 7 kiló
2009. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne legyél elkeseredve.Nem minden gyerek egyforma.Engem mindíg azzal csesztetnek,hogy milyen nagy fiam van.9 hónapos és 12 kiló körül van.(3850grammal született).Egyáltalán nem duci,hanem Ő is olyan stramm baba.Emellett gyönyörűen ül,kúszik-mászik,feláll,a bútorokba kapaszkodva közlekedik.Nem eszik sokat.Ilyen alkat.
2009. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ne légy elkeseredve nincs két egyforma gyerek.Ha a doki szerint semmi gond akkor ne aggódj!Teljesen jók az adatok!Nekem fiam van 9 hós Ő 3670 g 51 cm született most 9200 g 72 cm.Ő is mindent eszik már,nem szopik 2 hónapos kora óta tápszeres de nagyon rossz evő és fogalmam sincs mitől hízik.Egyáltalán nem duci baba de jó súlyban van gondolom erős csontozata van vagy ilyesmi.

Tényleg nincs miért aggódnod!

2009. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak: az enyém meg egész nap eszik, mint a gép, naponta kb. 4 üveg bébiételt, úgy hogy a főzelék 220 gr-os és mégis 8 hósan alig-alig 7 kiló... (31000-zal született). a tankönyvi elvárt legeslegalját 100 grhét hízza... de pl. egy hónapja nem is vátozott a súlya.
2009. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!