Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! A popsikrémet...

Fiús anyukák! A popsikrémet csak a popsira kenitek, vagy ágyékra, combtöre is?

Figyelt kérdés
Én eddig csak a popsijára kentem a zacsi tövéig,de valahol olvastam,hogy a kukac mellé is kenik. Ti pontosan hova kenitek?
2009. nov. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ágyékra és combtőre is!
2009. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos lesz a kisfiam, és csak a popsiját kenem. Azt is vékonyan, gyönyörű a bőre. A zacsinál és a pepijénél csak a törlőkendővel törlöm át. Szerintem a sok krémtől is befülled a bőr, és jobban megülnek benne a baktériumok. Ezért kenem vékonyan.
2009. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én kentem a popsiját, a combtöveket és a kuki fölött is (szóval a kukacát is körbekentem)

ha belegondolok, hogy a pisis pelenkában van esetleg órákon át....

egyébként mindkét fiamnak gyönyörű a bőre, ettől sem lesz semmi bajuk.

2009. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a kórházban azt mondták és mutatták,hogy csak a popsira kenjem. Én is minden pelenkázásnál áttörlöm a combövét,kukacát,zacsit,mindent,de csak a popsit kenem be. Nekünk se volt semmi gond eddig,4 és fél hónapos.
2009. nov. 4. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia 9 hónapos fiam van csak a popsiját kenem combtőnél én hintőport használok.Gyönyörű a kis bőre sosem volt még problémánk gondolok itt a piros popsira,kiütésre stb...

Hintőport pedig azért használom ott a nedvességet felszívja így nem fülled be és nem ázik ki a bőre, a hintőpor sem csomósodik be ahogy néhányan gondolják,nem értem sokan miért nem szeretik.De hát ez az én véleményem :-)

További szép napot!

2009. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fiam van és csak a popsit kenem..persze ha a kuki piros oda is kenek,de a combra hajlatba csak hintőport...
2009. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor így, mikor úgy. :)
2009. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!