Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék ingyen vagy olcsón...

Hol tudnék ingyen vagy olcsón pelust szerezni a 9 és fél kg babámra?

Figyelt kérdés
Nagyon megszorultunk...
2009. nov. 4. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ingyen sajnos sehol.

Én pelenkadiszkontban vásárolok, darabját 36 Forintért veszem a 13 hónapos kisfiamra (azt hiszem maxi méret), ez nem rossz ár. Próbálj ki te is valami olcsóbbat, nekünk ez bevált, nem is vennék Pamperst, Liberot meg hasonlókat dupla áron, amikor ez is ugyanolyan jó. Akinek az vált be, és van rá keret, persze, vegye meg, nem ítélem el természetesen, de nekünk a diszkont pelus is nagyon jó, még nem volt vele probléma.


Nem tudsz máson spórolni? Étkezés, rezsi, káros szenvedélyek elhagyása, ilyenek?

2009. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
szerintem mondd le az internetet, és vegyél helyette inkább pelenkát, szerintem fontosabb.
2009. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

kedves, utolsó, az internetet nem lehet ám csak úgy lemondani!

ez hülye tanács, már megbocsáss!!!

én is szívesen lemondanám, de az 30ezer körüli ft lenne!!!!

tudod, 2 éves hűségnyilatkozat van!!!!

és amikor megkötöttem a szerződést, nem gondoltam, hogy ilen sz.r lesz a helyzet! meg akkor mégcsak 2500 Ft volt/hó!


kedves kérdező!

pelenkadiszkontban vedd meg, ottlehet darabra is.

hol laksz? én szívesen adok neked valamennyit, mert az én babaám is 9 kg.

2009. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
ha szívesen lemondanád, akkor adok egy jó tanácsot: szüneteltesd. a hűségidő tovább folyik, viszont a havidíjat jóval kevesebb... így pénzt spórolsz...mondjuk pelenkára. ja, ha 2 éves a hűségidőd, és az utolsó 3 hónapban vagy belőle, akkor méltányosságból el szokták engedi,,, hadd ne soroljam, netes cégnél foglalkoztam lemondásokkal.
2009. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj textil pelust, ezek moshatok, vagy mosható pelust ezeket csak egyszer kell megvenni.
2009. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam meg lemondani.De akkor 64ezer forintot kell kifizetnem:SAz meg nem megy.
2009. nov. 4. 12:03
 7/8 A kérdező kommentje:
9:04-es neked írtam privit,és köszi.A pelenkadiszkontot meg megnézem
2009. nov. 4. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:

09.04es vagyok

igen, olvastam, de sajnos én egy teljesen más megyében lakom, pedig tényleg adtam volna :)

2009. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!