Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos kisfiam...

4 és fél hónapos kisfiam délelőtt 2 órát, és délután is 2 órát alszik. Erre a dokinal felszökött a szemöldöke. Miért, ez sok? Átalussza az éjszakát, akkor 10 órát alszik.

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van így. Ha nektek nincs semmi problémátok, a gyerek nem nyűgös, alszik ahogy ti szeretnétek akkor fölösleges az orvosi véleménnyel foglalkozni. Ha nincs panaszotok a gyerekre akkor tejesen jól működik így agyerek és kész. :D Nehogy elkezdjétek leszoktatni az alvásról vagy másik alvás ritmust kialakítani nála!
2013. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem sok.a 10 honapos fiam is van hogy napkozben 3 orat alszik(2-ot delelott es meg egyet delutan)es o is ataluszza az ejszakat.
2013. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, kisfiam 7 hónaposan 3*1,5 órát + 40 percet aludt, este pedig fél 9- 6 -ig - ennyi idősen kezdte átaludni rendszeresen az éjszakát-.
2013. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, ha a babád kiegyensúlyozott, és jól érzi magát, akkor ne foglalkozz a dokival!
2013. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én babám 5 hónapos ès 3-4 szer alszik fél órákat este pedig már 8-kor alszik , a napi alvása összesen annyi mint a tièdé ès tapasztalatom szerint teljesen jó :-) bár jobban örūlnék 2-2 órának mert ez a 30 perc semmire nem elég :-)
2013. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!