Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy kislányom néha végigalussza az éjszakát néha viszont felkel hajnalba és több óráig nem alszik vissza?

Figyelt kérdés
Napközben mindig ugyanannyit alszik úgyhogy az sem lehet, hogy kialussza magát akkor.
2009. nov. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs hogy nem a kerdesedre valaszolok de e z nalunk is elo szokott fordulni 15 hos lanyomnal, pl tegnapelott is fennt volt hajnali 3 korul es 1-2 ora mulva aludt csak vissza. meg en sem jottem ra mitol lehet ez
2009. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen, 14,5 hós a manóm. Szerintem ilyenkor a fogával lehet valami, fájdogál. Attól ébredhet fel. Aztán a fájdalomcsillapító, próbálgatások, hogy hogyan lenne jó neki, kikergetik az álmot a szeméből. Aztán ha megint elfárad, akkor sikerül visszaaludni.

Szerintem

Nem nagyon tudtam mást kitalálni, minthogy összeszedem magam a végsőkig, és amikor elfogyna a türelem, akkor még valahonnan összekaparok egy jó nagy adaggal.

Máshogy nem lehet bírni.

A párom mindig azt, mondja, ne legyek rá "mérges", nem azért csinálja, hogy direkt idegesítsen!


:)) Kitartás

2009. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7 hónapos. Én azt hiszem, hogy csak hisztizik, mert ha kiveszem a kiságyból minden rendbe van csak nem akar aludni. Viszont sajnálom és nem bírom ki hogy ne vegyem ki az ágyból.
2009. nov. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!