Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Falcon cipőről mi a véleményetek?

Falcon cipőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vett senki ilyen márkájú cipőt a babájának?
2009. nov. 3. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:
itt szokták dícsérni az anyukák, de mi még nem vettünk. én elefanten párti vagyok:)
2009. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írjatok még ha van tapasztalat!:)
2009. nov. 3. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányomnak Falcon szandált vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyet nyáron már ki is nőtt a másodikat július óta nyüstöli és még mindig olyan mintha új lenne.

Kényelmes, strapabíró, jól tartja a lábát és a bokáját, könnyű és tiszta bőr.

Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve és nagyon sajnálom, hogy ahol vettem már nincs az ő méretébe több.

2009. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma megvettem élete első kiscipőjét, amiben a lakásban tud tipegni, remélem jó lesz:) (Persze Falcon)
2009. nov. 4. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk is Falcon volt az első kis cipő. de nagyon jól bírta a strapát. és így sem látszik,hogy használva volt.
2009. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az eladó is dícsérte, dehát neki az a dolga hogy minél többet eladjon azért kérdeztem itt is. :)
2009. nov. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!