Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön már aza a fogacska?

Mikor jön már aza a fogacska?

Figyelt kérdés
már 9 honapos de még fog sehol.
2009. nov. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi, ráér még

a lányomank 12,5 hósan tört át az első foga: a bal felső kettes

aztán két hét múlva a jobb felső kettes

most két hétre rá vagyunk, és a jobb felső egyesnek ma éreztem meg az élét az ujjammal

2009. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is csak 10 hónaposan jött ki az első, pedig már 4 hónaposan nagyon nyűglődött az ínye miatt. Én nem is bántam, addig könnyebb volt szoptatni, Most már van 14 foga és gyakran okoz vele fájdalmat. (21 hónapos)
2009. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden baba másképp fejlődik, ne izgult! Az egyik ismerősöm babája egy foggal született. De utána a többi csak később bújt ki. Hamarosan áttöri magát az első. Kívánom, hogy ne legyen szegénykémnek nagyon fájdalmas.
2009. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet :-)

az én fiam 1.foga pont az 1.szülinapján törte át az ínyt.Már én is rémeket láttam,hogy biztos sebészet lesz...tegnap már láttam mellette a párját.

a középső alsók.

nyugi,ki fog az jönni :-D

2009. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!