Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam? Mi legyen...

Melyiket válasszam? Mi legyen a sétákkal?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy melyiket válasszam, mert nem tudok dönteni a sétákkal kapcsolatban.

Van két babakocsink, és egy 3 kerekű bicikli amit én is tudok vezetni, ha esetleg a kislányom elfárad és nem hajlandó hajtani.

Az egyik a mély babakocsi ami 15 kiló magában, de jobban van védve benne a kislányom a téli hideg ellen.

A másik egy ernyőkocsi ami csak 6 kiló, de extrán nyitott, csak kupolája van.

Vagy van a 3 kerekű bicikli is.

Már majdnem 18 hónapos a kislányom és szeret sétálni, de úgy veszem észre, hogy azért még igényli a cipelést vagy a kocsizást.

Én meg 16 hetes kismama vagyok a kistesóval és már nem bírom el, de szeretném ahhoz szoktatni már, hogy nem lesz tavasztól babakocsi, de ha meg elfárad akkor valamire kell ültetnem, az emelés helyett?!


2009. nov. 3. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem: vastag ruha,esernyőkocsi és kisbringa.A bringa és az esernyőkocsi együtt mehet szerintem. Ha brigázik akkor tolod a kocsit a másik kezeddel, és ugyanez fordítva. Ha elfárad még választása is van és nem kell cipelned. És mindkettőhöz egyformán melegetn kell öltöztetned, tehát azzal sincs gond,hogy az egyikben fázna a másikban melege lenne a sima utcai sétálós ruhájában.
2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tök egyértelmü: Bicikli.

Mi is azzl járunk már fél éve, babakocsi csak akor van, ha a városba megyünk vásárolni.

17 hós nagylányos, 23hetes kismama.

2009. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszaitokat!

Igen a bicikli egy picit egyértelműbb lenne, de jön a tél nagy hóban nem lesz vicces, vagy éppen kegyetlen tőlem, mások szemében?

Az ernyőkocsi és biciklit egyszerre meg képtelenség lenne vinni akkor csak a kocsi.

Még várok még pár választ!

2009. nov. 3. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Esernyőkocsi, nekünk is az van, overall, és takaró, így együtt.

Ha sétál, akkor tolom a babkocsiban a takarót.

15 hónapos:)

2009. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az időjárástól tedd függővé. Ha nem indokolja a hó, latyak, eső, nagy hideg vagy szél akkor bicikli, amúgy meg ernyőkocsi, ahogy az utsó írta.

Én tudom milyen szörnyű a cipekedés, 4. emeletről tornázom le nap mint nap a 8 kilós ernyőkocsit és a ruhástól 12 kilós manót, még nem terhesen is szörnyű. Egyszerűsíts ahol csak lehet!

2009. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Akkor időjárástól teszem függővé, mivel megyünk sétálni!

Persze a takaró, meg a melegen való felöltöztetés az Okés volt, mert én is rétegesen öltözöm.

Az negyedik válaszolónak üzenem nem semmi amit cipelsz, le a kalappal előtted!!


Köszönök mindenkinek, hogy válaszolt! További szép napot!

2009. nov. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!