Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babyvit multivitaminról mi...

A Babyvit multivitaminról mi a véleményetek? Jó dolog adni a babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ebben az influenzás időszakban érdemes adni a babáknak. Rákerestem az interneten és ezt találtam: [link]

Azt írja van benne "D" vitamin is. Már csak azzal vagyok bajban, hogy ha ezt kapja a gyerek akkor kell e még mellé kapnia azt a Konakiol-t vagy mi annak a "D" vitamin cseppnek a neve amit ugye havonta kell neki adni. Na majd rákérdezek a dokinőnél és írok még egy kommit. :)

2009. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A K vitamint kell havonta,asszem az 5.vagy 6. hónapig,véralvadás-hoz van köze.Asszem segíti,mivel az anyatej nem tartalmaz.Az a Konaktion (vagy mi)A D-vitamin(valami V betűs)az,amit minden nap kell adni.

Vitamint nem árt adni a babának.

2009. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A D vitamin a Vigantol olaj és naponta egy cseppet kell adni! A Konokain a K vitamin, azt havonta kellett adni! Ha esetleg megtudsz valamit a doktornődtől, akkor örülnék ha megírnád, engem is érdekel, hogy ilyenkor kell e még azt is pluszban adni?!

Köszi!

2009. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!