Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ihat egy 2 hónapos baba?

Mennyit ihat egy 2 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Tápszeres a lányom, és elég sokat iszik az étkezések közt. Megvan ez valahol határozva hogy mennyit ihat a baba?
2009. nov. 3. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
HÁt én csak azt tudom mondani, hogy örülj, hogy iszik. Az enyémek, akármennyiszer is próbálkozom, 10-20 ml-nél többet nem akarnak inni egész nap. Mennyi tápszert kap? Elég neki? És mennyi az a sok? vizet kap?
2009. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
160mili tápszer, és van hogy 100mili víz, vagy tea, van hogy limonádét is iszik. Igazából nem tudom eldönteni, hogy még éhes lenne, vagy tényleg szomjas. Mert a 160 mili tápszert 3-4 hónapos korig kéne hogy egye, ő meg már hetek óta ekkora adagot eszik, ráadásul hatszor!!!
2009. nov. 3. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom is mindig többet evett a kelleténél, most 7 hónapos és semmi baja :)

Én teát adtam neki két etetés között, annyit amennyi jól esett neki. Nem baj ha többet iszik, mi sem iszunk mind ugyan annyit. Másrészt meg ha szomjas had igya. Nekem a védőnőnk állandóan azzal jött /egyébként bírom/ hogy ne adjak neki többet enni, mert ekkora gyereknek ennyit kell... ja persze mi meg mind 165 cm és 50 kg-ok vagyunk :) Két etetés között kínáld nyugodtan annyit iszik amennyit kíván, ha ha éhes akkor nagyobb mennyiséget kér, onnan veszed észre hogy inkább tápszer kellene neki.

2009. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!