Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16-17es teli bundas jarocipot...

16-17es teli bundas jarocipot hol lehet venni, milyen gyartotol?

Figyelt kérdés
11honapos mult a lanyom, mar jarkal, de olyan kicsi a laba (szinte 16os), hogy nem talalok ra csak 18astol felfele. Debreceniek vagyunk.
2009. nov. 3. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ekkora méretet annak idején csak a Brendonban találtam, az meg van nálatok is. Nézdd meg ott, ott biztos lesz.
2009. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bundas csak nagyobb meretben van sajnos
2009. nov. 3. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 18-a alatt egyáltalán kemény talpu cipőt nem találtam, pedig nyár volt, szandit kerestem....

Nike, Adidas gyárt ilyen kicsit, ha meg tudod fizetni...

2009. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan várhatsz még egy kicsit, hogy legalább 18-as legyen a lába, úgysem húzzátok ki a telet egy cipővel. Én sem láttam még 18 alatt járócipőt. Gondolom még babakocsiztok és csak néha sétál egy kicsit.

Mi is debreceniek vagyunk, az első cipőt( ami szandál volt) a 100 lábú cipőboltban vettük, a Piac utcán, ez 19-es volt, Siesta. Azóta már 25-ös a lába és 2,5 éves. Azóta a legtöbb cipőjét a Csórában vesszük, ki lehet fogni jókat: pl egy új Superfit szandált találtam nyáron 3000-ért, most egy ismeretlen márkájú, olasz bőr csizmát vettünk, bundabélésest, 2800-ért.

2009. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyenünk van van egy fekete is ha érdekel akkor szólj és felrakom újra vagy priviben írj.Igaziból ez nem járni való de kicsibabák még ugysem járnak nagyon.Üdv

2009. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!A deichman-t nézted már? Én a kislányomnak ott vettem 17-es elefanten járócipőt 7.990 Ft-ért igaz ki kell fogni,hogy ilyen kicsi is legyen.
2009. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!