Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok kék tescos pelenkát...

Használtok kék tescos pelenkát? Ez is olyan jo minoségu, mint a lila?

Figyelt kérdés
Eddig lilát vrttrm,de most a nagyobb méretu kék volt,de ez más ,mint a lila.Tapasztalatok?
2009. nov. 3. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, de állítólag a lila sokkal jobb.
2009. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lila sokkal jobb, a kék nekünk nem vált be, mindig kicsorgott itt-ott.
2009. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a lilát preferálom. Kéket vettem múltkor, és kb a fele használhatatlan volt, mert nem ragadt a fülecskéje, nem lehetett a gyerekre ráadni. "Olcsó húsnak néha tényleg híg a leve"
2009. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Multkor kéket vettem 1et adtam rá a manóra és kicsipte a popsiját mert nem szellözik jól a nejlon boritás miatt.Én is lilát használtam de mivel nem volt a babámméretére zöld tescosat használok most nálunk bevált
2009. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most azt használjuk, mert a lilából nem volt jó méret. Nekünk be vált, nem folyik, nem pattog ki tőle a popsi. Mondjuk a lila nekem is jobban tetszett, mert az mindig ragad a tépőzár miatt ez meg ha krémes kézzel fogom meg dobhatom is el.

2009. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zöldet vegyétek, a csíkos kék, nagyon rossz.

Meg egyébként a lila utódja a zöld, My baby's ez van ráírva, tépőzáras, picivel puhább, mint a lila volt.

2009. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt a lila, nem igen lehet már kapni.

Ilyen lett helyette:

[link]


A csíkos kékről meg nem találok képet...

Előző voltam.

2009. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!