Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hos babak anyukaja! A ti...

14 hos babak anyukaja! A ti babatok hogy an viselkedik?

Figyelt kérdés
mert az enyem veregszik, ha raszolok meg egyszer ide csap,ha nem engedek valamit akkor is en kapok,hnem csinalhat valamit ,akkor azt csinalja tovabb,mar csak azert is,stb...Normalis ez?es mit tud babatok?
2009. nov. 2. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Azért csinálja, mert engeded neki, semmi másért.

Az enyém nem verekedett soha, mert oda is csaptam volna neki :)

2009. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja már, mi az, hogy odacsaptál volna neki? Akkor pont abban erősíted meg, amiben nem kéne.

Mi a csapkodást úgy kezeljük, hogy rászólunk, hogy: Nem!, megfogjuk a kezét és elkezdünk vele simogatni és azt mondjuk: Szépen, simi. Néha még csapkod, de egyből tudja, hogy simogatni kell és el is kezdi.

2009. nov. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15hos a fiam.Nem engedem neki.Mikor elkezdte"volna"kb 1honapja énis mondtam neki nono nem szadab anyanak fáj:) és a kis kezével simiztem az arcom.Nem csinálja.
2009. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"01:45"

Szomorú, hogyha az jön le, hogy egyből verem a gyerekem :)

2009. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem csapkod, nem verekszik és szerencsére nem is nagyon raplizik :))) Igaz, mikor eleinte 1x-2x megpróbálta, inkább megfogtam a kezét és megmutattam, hogyan kell simogatni... amikor meg nem engedek meg neki valamit, akkor azt mondom, hogy azt nem szabad, de valami más, érdekes dologra irányítom a figyelmét. Így aztán nincs rapli, sírás, örül az új dolognak. a babák figyelme még nagyon könnyen elterelhető, így aztán hamar elfelejtik, hogy éppen milyen tiltott dolgot szerettek volna. Hogy mit tud mát? Egyedül megy, inkább már fut, ha zenét hall, rögtön táncol, forog, néhány szót már ki tud mondani (sláger a "nem"), egyedül eszik kanállal (még kicsit maszatosan, de legtöbb a szájába kerül)..stb. Egyébként kislány :)))
2009. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"09:52"

Akkor nincs okod búslakodásra, mert nem az jön le.

2009. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém 17 hós, és én is kapok pofonokat, ha mérges lesz:)Volt hogy durván rászóltam, de amióta bevetem a simizzük anyát szövegemet, jobban használ:)
2009. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!