Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jana baba vizet is forralni...

A Jana baba vizet is forralni kell s vissza hűteni? Pl. Ha teát vagy tápszert készítek belőle? Mert simán issza a vizet akkor tudom 24 óráig nem kell.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hónapok óta ezt a vizet issza a babám. Egy nap alatt elfogy egy üveg, mert a tápszert is ebből csinálom. Nem forralom. Ha nem fogyna el, lehet, hogy forralnám, de így simán az üvegből öntöm is a mérőpohárba és cumisüvegbe. Semmi gondunk nem adódott még.
2009. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hós kora óta ebből issza a tápit, teát. Nem kell forralni, simán öntöm az üvegből, kicsit rámelegítek és belekeverem a tápiport. Egy éves a fiam, nem volt fosós/hányós betegsége, ugyhogy ezek szerint jó így.
2009. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor így megnyugodtam ,hogy jól csinálom.Nekünk sincs így semmi baj.

jó éjt!

2009. nov. 2. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi felváltva isszuk a Janát és a Hippes vizet. Nem szoktam forralni, egy üveg simán elfogy egy nap. Igen, 24 óráig nem kell forralni.

2009. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!