Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki fehér ruhácskában...

Mindenki fehér ruhácskában keresztelteti meg a babáját?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Én úgy tudom abban kell vagy szokás.
2009. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is abban szeretném majd. De például egyik barátnőm babája nem egészen fehérben volt. Rózsaszín és fehér volt a kis keresztelőruhája. Szép volt az is.
2009. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi decemberben kereszteltuk tehat nagyon hideg volt ,a kereztelo ruhaja hofeher volt de az alatt ami nem latszott az pirosas volt,de a tesomnak a keresztelo ruhaja rozsaszines volt de az is edes volt. 13 hos kislany anyuja
2009. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is készülünk a keresztelőre, a ruhája fehér lesz, de mivel már hideg van, jól fel kell öltöztetni, de az overállja nem fehér (piros), a keresztelő kedvéért nem fogunk újat venni.
2009. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomat most szeptemberben rózsaszín ruhában kereszteltük.A pap azt mondta nem a ruha színe számít.Jlképesen tett rá egy fehér inget a szertartás vége felé.de nem kellett felvennie csak 2 percre a pocijára tette.
2009. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi februárban kereszteltük a lányunkat neki hófehér plüss keresztelő együttes volt sapi, rugi meg felső . De felette volt az overál is mert fűtés nem volt a templonban és nagyon hideg volt. Aki látta mindenki dicsérte milyen szép ruhája van. Mi kaptuk babalátogatóra és hát én nagyon örültem neki . Mondjuk én már megválnék tőle mert a lányom már 1 éves.
2009. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, én rózsaszínben kereszteltem júliusban a kislányom, pont azért h ne legyen fehér.
2009. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!