Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel és hogyan keverjem a...

Mivel és hogyan keverjem a Sinlacot, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kb.15 napja ( háziorvos javaslatára ) adom a Sinlac pépet. Eddig nem is volt vele semmi gond szépen megette, szerette, egészen a múlt hét végéig, amikor egyszer csak kihányta. Fogalmam nincs, hogy miért hányhatott tőle... Azóta már többször is próbáltam, de sehogy nem fogadja el, ha sűrűbbre, ha hígabbra csinálom akkor sem. Kanállal és cumisüveggel sem. Anytejes és a hozzátáplálásban még csak az almánál tartunk abból is még csak levet kapott. Lehet ezt almalével vagy almapürével keverni, vagy egyikkel sem? Tanácstalan vagyok. Persze majd megkérdezem a védőnőt, de addig is légyszi segítsetek.
2009. nov. 2. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet,tulajdonképpen bármelyik gyümivel
2009. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a Sinlac port kell a gyümihez hozzákeverni, vagy a kész Sinlac pépet?
2009. nov. 2. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gyümit pépesítem, és teszek bele kb. 2-3 evőkanál sinlacot (mi már 10 hósak vagyunk). Ha nem elég jó az állaga még vízzel higítom olyanra ahogy megeszi.
2009. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor így kipróbálom.
2009. nov. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!