Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kicsit köhög a kisfiam...

Ha egy kicsit köhög a kisfiam meg jön váladék az orrából kevéske el vigyem az orvoshoz? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas ne vidd,ott max. csak elkap vmit...
2009. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem se vidd még,várj vele.Ha esetleg holnapra rosszabbodna akkor elviszed.Addig is szívd az orrát,nehogy arcüreg vagy középfülgyulladást kapjon.És teáztasd.Jobbulást.
2009. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

én szombaton voltam ugyanígy.elvittem a kislányomat, hogy nézze meg gyerekorvos.én igy vagyok nyugodt.de nem írt neki semmit,azt mondta, várjunk rá,nem ad rögtön antibiotikumot, hagy harcoljon a szervezet......mára már jobban köhögött,igy visszavittem..

én sterimárral fújok az orrába,leszívom és adok neki panadol babyt..ill.egész nap megy a párologtató.

jobbulást!

2009. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ .De teát még elvileg nem adhatok neki most lesz 2 hónapos Vagy lehet neki adni?
2009. nov. 2. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok:

hivd ki a dokit,de a helyedben nem vinném rendelőbe.

2009. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A parologtato az a legnedvesito? vagy keverem? ja es tesztek bele valami illatositot is? Neharagudjatok hogy ilyesmit kerdek de az en lanyom is pont igy van es szeretnek en is ilyen parologtatast csinalni.(nekem van legnedvesito azzal lehet?)
2009. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok .KOszonom a segitseget.13 hos kislany anyuja
2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen ultrahangos hidegpárásító.

nem teszek bele semmit, csak vizet..

2009. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!