Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok el délután...

Hogyan altatjátok el délután és este 16 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

15 hós fiacskám, nappal az ölemben teázik és úgy, vagy babakocsiban séta alatt.

Este pedig ha nagyon álmos akkor a tejcsi ivás alatt, ha nem akkor sötét szoba,tv-lekapcsolva, fexik mellettem és vagy vizet iszik vagy csak simizem a hátát.

2009. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló, az enyém csak 13 hónapos, de nem nagyon kellett altatni. Délben lefektetem, elalszik magától. Este tápszert kap, utána fektetjük, és akkor is magától elalszik, bár van, hogy kicsit ott kell vele ülni, mert nem akar egyedül lenni.
2009. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! 15 honapos kislanyom delben ebed utan alszik 1,5-2 orat. Egy picit lesotetitem a szobat majd beteszem a kisagyba, van egy kis babaja azt odadaom betakarom es kimegyek. Persze nem alszik el rogton, meg kb fel orat jatszik. Majd az ujjat szopogatva elalszik. Este pedig miutan megitta a tejet, kis enekles, jo ejt puszi, leteszem majd rovid idon belul elalszik. Az ejszakat atalussza.
2009. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 hónapos múlt a lányom.Nappal sosem sötétítek,így szokta meg,ölben,felülök a kanapéra,ami a szobájában van,és dúdolok neki,közben simogatom,amikor elaludt,megy az ágyba.nagyon hamar kb 5 perc és alszik.

Este megissza az ölemből a nagyágyból,ahol apa is ott van a tejet,kis beszélgetés,simogatás,főleg apa miatt,majd lemászik az ágyról,integet pápát apának,és megyünk az ő szobájába,ahol kicsit megpuszilgatom,elköszönök tőle,és leteszem.Itt már egyedül elalszik.

2009. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebéd után iszik egy pici teát, berakom az ágyába és azonnal beájul, mert én úgy szoktattam hogy 11 körül kimegyek sétálni vele, de ő sétál nem kézben vagy babakocsiban viszem , annyira kifárad 12-körül ebéddel és már az utolsó falatnál ő mondja h tente leteszem és alszik a kis drága 2-2,5 órát. Bár most az óra átállítással felborult minden előtte lévő kis megszokott napirendünk, de alakitja most már hétvégére egész klassz volt. Este meg vacsi, pancsi, utána ágyába kapja a babatejet, még kb. egy félóráig próbálkozik és kitartóan mondogatja, anuci, apuci, kijössz olyan édes aztán rájönn h nem került ki az ágyából lefekszik és alszik. De én szerencsés vagyok mert születése óta kb. 5-6x kellett altatnom egyébként magától alszik el, mindenféle furfang nélkül. De tudom itt a környezetemben is van olyan anyuka aki szegény a pici gyermekével külön kálváriája van mert nem akar aludni vagy csak 1/2 órát, szóval megértem ezt a helyzetet is. Abszolut nem irigylem , mert nem lehet könnyű kitalálni h melyik altatási módszer volna a legjobb hiszen azért mert 1 éves kor felett bővven 10 kg felett jár a babácskák súlya.!

üdv. 17 hós kislány anyukája

2009. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elfelejtettem írni, h én is besőtéttitek du. alváshoz.
2009. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!