Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelelő a tescos babaruhák...

Megfelelő a tescos babaruhák mérete a ti babáitoknak?

Figyelt kérdés
17 hós a kislányom és 12kg 85cm,de még mindig van olyan tescós ruhája ami 9-12 hóig van és jó rá sőtt ha veszek a 12-18 hóig méretezettek állta lában nagyok.Nektek hogy van ez?Van olan fehér ujjatlan badyja ami 6-9 van méretezve és még csak most nötte ki.
2009. nov. 2. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ melyik fajtát veszem. Ha azt ez egyszínűt amibe ált több van az mindig kisebb mint az eredeti méret, de vannak azokat a mintásak azok szerinem pont jó méretűek, egyszer vettem egy mici mintsat 12 hónap volt ráírva is most 16 hónapsoan lett rá tökéletes. Amúgy az én gyerekem is 12 kg és 85 cm:)
2009. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan tescos badyaim, amik nagyon sokáig jók voltak neki, míg a többiből már rég kinőtte azt a méretet. Egyébként meg vagyok elégedve a tescos badyk minőségével.
2009. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a tescós bodykat, nagyon sokáig hordhatók. A lányom most 16 hós, 11,6 kg és 81 cm. Egy dolgon lepődtem meg: vettem kb 3 hónapja 3darabos hálórugit (12-18 hó), azt a vékonyat, akkora rá, mint az állat, de legalább sokáig jó lesz, gondoltam. Nemrég vettem ugyanezt frottírban, mert a télre jó lesz, hát igencsak passzosan áll a gyereken... De ettől függetlenül azok is nagyon jók.
2009. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én már nem a címkét nézem, hanem szemre megpróbálom besaccolni, hogy jó lesz-e rá.

Kaptunk olyan dzsekit (3-6 hónaposra való a címke szerint), hogy jó ha két éves korára belenő. :-)) Pedig hosszú baba!

2009. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég érdekesek a méretek a tescoban. Nemrég vettem pizsiket ott (3db volt egybe csomagolva, így nem tudtam megnézni milyen hosszú) akkor 11 hós volt a fiam, de 12-18 hóig jó méretet vettem. Hát hadd ne mondjam, hogy a fiam elveszett benne pedig 88 cm volt akkor. Vettem már ott olyan rugit is ott, ami 62-nek volt írva, de csak a rugi 65 cm volt és akkor még hol van a gyerek feje. De kabátot is vettünk már, 4-6 hóig volt méretezve és 12 hósan jó is lett rá, amikor már 91 cm volt a gyerek. Szóval sokszor nem értem a méretezést.
2009. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! En a bodykkal jartam meg. Vettem 9-12 hoig es terdig ertek vissza kellett csereljem 6-9hoig de meg a 3-6 hoig is jok ra. Amugy 15 honapos 8860 gr es 83 cm.
2009. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.
2009. nov. 2. 13:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt én nem értem. 7 hónapos a lányom és nemrég vettem hosszú ujjú bodykat, 9-12 hónaposat mert az volt jó rá. Nekünk mindig eggyel nagyobbat kell vennem.
2009. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy el vannak méretezve, sőt: én ugyanolyan méretből vettem 3 csomaggal (más mintájúakat) és azok sem egyformák. Konkrétan az egyik csomag már kicsi, a másik kettő meg nagyon nagy... SZóval úgy éreztem, hogy a méretezést találomra varrja/írja rá valaki, de semmi köze a valósághoz sajnos :(
2009. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, soxor nagyon el vannak írva a méretek a ruhákon. Elvileg a 78 cm-es lányomra a 12-18 hónapos ruhák valók, azok szinte teljesen passzolnak rá.
2009. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!