Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem szereti a meleg...

Babám nem szereti a meleg ételeket, ez nem baj?

Figyelt kérdés

Úgy értem, természetesen csak éppenhogy meg szoktam langyosítani, távol áll attól hogy túl meleg legyen.De akkor nem annyira kell neki, ha teljesen kíhűl,akkor viszont szereti.

Gyakorlatilag a szobahőmérsékletű ételeket eszi csak meg.

Egyenlőre elsősorban még a tápszerről beszélek, de néha ha kap még valami egyéb pépet azzal is így van. (5 hós)


2009. nov. 2. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
elárulom,az én fiam most töltötte az 1.évet,és csak mostanában bő 1-1,5hónapja eszik viszonylag melegebb ételt.az ü főzeléket is szobahőmérsékleten ette/eszi.Igaz a tejpépet vacsira langyosan eszi,és a reggeli tápot is néha.Én nem csinálok ebből problémát,ha neki így esik jobban,egye így.
2009. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél éves, cicizik, és kiabál, ha a bébiétel a testhőmnél melegebb. :-)
2009. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is a szobahőmérsékletű kajákat eszi jobban. Gondolom nem baj, ez így van hónapok óta, nincs baja tőle.
2009. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!