Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi közben elalszik a...

Szopi közben elalszik a babátok felkeltitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10 hetes a kislányom és átszoktunk a fekve szoptatásra, mert úgy tűnt neki is jobban tetszik. Néha elalszik szopi közben. Felkeltsem böfizni? BAj ha elalszik ilyenkor?

Köszi


2009. nov. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de a baratnomnel tudom, hogy amikora babanak ennie kell akkor mindig elaludna hogyha hagyna, de nem hagyja, az arcocskajat bizgeralja:)) hogy ne aludjon el, es mindig megbofiztette es ha elaludt veletlenul akkor mindig felkoltotte. most 3 honapos de mar nem szuksege mindig, vagyis nem csinalja mostmar annyira intenziven h bofiztesse
2009. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem keltem fel, viszont mindig büfiztetem. Van, hogy felkel rá, de általában alszik közben. Ha nem büfiztetem, nagyon nyűgös lesz utána.
2009. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felébreszteni csak akkor érdemes, ha nem evett még eleget. Viszont büfiztetni kell, mert ha bennmarad, akkor vagy alvás közben felébred rá és bukik (ha hason alszik, nem gond, de ha háton, belefulladhat) vagy hasfájással kel a benntragadt szél miatt. Hagyd kb. negyed órát teljesen vízszintesen (ezidő alatt összegyűlnek a pici légbuborékok egy naggyá) és utána pár percre emeld fel függőlegesbe. Ha van büfi, ekkor ki fog jönni és ha jól elaludt a babád, vissza is fog aludni vagy fel sem ébred.


Büfizni tudnak álmukban is, ezt fontos tudni.

2009. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!