Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred 6 és fél hónapos...

Miért ébred 6 és fél hónapos babám szinte óránként éjszaka?

Figyelt kérdés
Néhány hete szinte óránként felébred sírva. éjfélig még alszik is,de utána..... már zombi vagyok. nem tudok rájönni mi lehet a baj. Már kijött a 2 kis fogacska.Eddig erre fogtam,de most??? fázik,melege van, szomjas,éhes, már próbálkoztam mindennel.mocorog a kiságyba,majd sírva felkel.
2009. nov. 2. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen változás a fiamnál. Kb ebben a korban. Aztán 9 hó körül jobb lett, most kb. 1 hónapja megint katasztrófa. ( holnap lesz 1 éves) Én is zombi vagyok, már bőgők éjjelente a fáradtságtól. Nem tudlak vigasztalni,csak annyival tartsunk ki !!! Csak kétségbeejtő, hogy más babája 2 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát :S Barátnőmnek mind3 gyereke ilyen, este leteszi őket 8 körül és másnap reggel 9-ig ( !) egy hangjuk nincs.
2009. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem így elég nehéz. Szopis a baba? Óránként megszoptatod? Lehet h Rád vágyik? Lehet h nem elég neki a szopi és éhes? Lehet h mégis a fogzás? Vagy most jön egy mozgásfejlődési ugrás? Előtte is nagyon nyugtalanok szoktak lenni a babák.Szerintem a védőnéniddel , gyerekorvossal kéne konzultálnod. Nagyon sok minden lehet. De biztatásul, semmi sem állandó. Lehet h holnap meg átalussza az éjszakát. Kitartás!
2009. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok semmi bíztatót mondani. Az én fiam most lesz 8 hónapos, színtén 6 hónapos korától kezdet el rosszul aludni. Én is óránként kelltem hozzá, persze nálunk is beindultak akkor a fogacskák... Most csak kétszer-háromszor kell fel éjszaka, most jön az 5. foga, Többen azt mondták, hogy egy éves korától fog majd kicsit nyugisabban aludni.. na engem az a nap éltet, hogy végre majd kialszom magam. Kitartást kívánok neked!:) Amúgy nekünk a Panadol nagyon sokat segített a fogzásnál, próbáld ki Te is.
2009. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is így volt. :( Fél éves kora utántól kb. 8 hónapos korig ez volt, majd 2 hónap tök jó volt, most 11 hónapos lesz, megint ez van... :( már kint van 8 foga rendesen, a következők még nem akutálisak, úgyhogy én se tudom, mi a baj. A vicc az ,hogy néha van 2-3-4 egymást követő éjszaka, mikor csak egyszer ébred (pici teát kap és alszik is tovább), de van, hogy óránként-másfél óránként.
2009. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Lassan 2,5 hónapja szenvedünk így,most múltunk 6 hósak.Próbáld ki a caomomilla ch5 (remélem jól írtam)homeós bogyót.Előtte és utána 20 percig semmi folyadék.Kevés vízbe feloldod,és megitatod vele.Nálunk az első éjszaka 2szer kelt.Van jobb van rosszabb éjjelünk,de egyik napról a másikra a foga kibujt.

Az első kelés után etesd meg,és kend be neki dentonixal,nálunk párszor ez is bejött.

Lehet az újjabb fogak piszkálják.A helyzet ugyan az mint nálad,csak már 2,5 hónapja.

Remélem segítettem kicsit

2009. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! próbálok kitartani,bár néha én is sírni tudnék már a fáradságtól.nap közben meg csak fél órákat vagy 1 órát alszik egyszerre,így ennyi időre én le sem fekszek.hátha az idó változtat majd rajta.KITARTÁS MINDENKINEK!
2009. nov. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!